msgbartop
Twój własny biznes w internecie. Pomysł na biznes.
msgbarbottom

16 Jan 09 Jak zarobić pieniądze na filmach erotycznych

Mam bardzo popularny i często odwiedzany portal erotyczny i jest z nim tylko jeden duży problem. Nie potrafię wyciągnąć z niego dobrych pieniędzy.

Cały czas zastanawiam się jak zarobić duże pieniądze na filmach erotycznych bo teraz to nie ma z tego za dużej kasy. Jest co prawda gotówka na drobne wydatki, ale ja potrzebuję z tego zarobić na życie. Pomyślałem, że zrobię tam płatną rejestrację. Po prostu każdy kto chce oglądać filmy erotyczne niech wyśle sms z opłatą i wtedy dostanie pełny dostęp do strony.

Nie wiem czy się to przyjmie i czy ludzie nie przestaną odwiedzać serwisu, ale przecież erotyka zawsze będzie kręcić i zawsze będą chcieli oglądać filmy erotyczne w internecie. W każdym razie nie przekonam się dopóki nie sprawdzę czy się to opłaca. Jeśli takie darmowe filmy erotyczne z polskimi aktorkami nago (Dziewczyny.org.pl) zarobią kilka stówek miesięcznie to będę już z tego zadowolony zwłaszcza, że teraz z programów partnerskich i reklam zarabiają kilkadziesiąt złotych polskich dziennie. Zaraz siadam i piszę mail do firmy, która zajmuje się płatnościami online i sms. Znam ich i wiem, że dostanę dobrą ofertę i współpraca będzie się układała pomyślnie.

 • Zarabianie na konkursach sms
  Znalazłem w końcu własny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie. Przyznam się, że tak jak większość zaczynałem od robienia stron www, na których umieszczałem reklamy. Bywały miesiące, że można było z tego wyżyć, ale zdarzały się tez takie, gdy zarobki z reklam były wręcz tragiczne. Szukałem dość długo sposobu na zarabianie lepszych pieniędzy przez internet.
 • Jak zarobić pieniądze na sport w internecie
  Okrutnie mam ochotę trenować sport. Jednak problem w tym , że na wszystko potrzebne są pieniądze, a rodzice nie należą do zamożnych i nie za bardzo chcą mi dawać. Znalazłem sobie już sport jaki chcę trenować i zamierzam sam zarobić pieniądze na treningi. Otóż chcę chodzić na boks i być w nim naprawdę dobry. Dlatego
 • Jak zarobić na leczeniu niepłodności
  Dziewczęta dojrzewają zazwyczaj szybciej niż chłopcy. Jako szesnastolatka już regularnie miesiączkowałam, byłam w pełni rozwinięta fizycznie, miałam wyrobiony światopogląd, którego mocno się trzymałam. Wiedziałam jedno, że gdy osiągnę pełnoletniość, będzie się o mnie mówić: ta kobieta… Jako trzydziestolatka mam dobrą pracę, samochód, wysokie zarobki, własne mieszkanie. Co stanowi zatem dla mnie problem? Otóż – mężczyźni!
 • Jak zarobić pieniądze na filmach w internecie
  Dziewczyny to tylko zguba i kłopoty. Normalnie czasem zastanawiam się jak zarobić na filmach z dziewczynami w internecie. Stwierdzam to po ostatniej imprezie, przez którą wpadłem w tarapaty. Człowiek cały tydzień haruje, byle do weekendu i nawet nie ma czasu na filmy (Chlewik.pl). W poniedziałek myśli się tylko byle do soboty imprezy, muzyka trochę procentów,
 • Jak zarobić? Praca dla hostess
  Witam, dzisj opowiem wam, że nie tak łatwo jest zarobić i praca dla hostess to jednak duże wyzwanie. Poniżej cytat z listu jaki otrzymałem od managerki jednej z agencji pracy dla hostess: “Na dzień dzisiejszy przyjechała jedna dziewczyna, ale to dość dawno z Anglii, ale była taka brzydka ze od razu na następny dzień ja zwolnili.
Zawarte tagi:
Opublikowane w kategorii Serwisy zarobkowe, Sposoby zarabiania, UncategorizedLeave a Comment

You must be logged in to post a comment.