Lokaty wybrane poprzez ranking

Wydawanie gotówki to dla większości z nas proces bardzo łatwy do zrealizowania. Dużo trudniej przychodzi nam jednak oszczędzanie. No nic, to przecież naturalna kolej rzeczy.

Nauczyć będziemy musieli się jednak tej sztuki, gdyż wydając za dużo – popaść możemy w finansowe tarapaty. Kiedy to już uda nam się odłożyć jakąś ciekawą sumę – zastanowić możemy się nad jej odpowiednim zainwestowaniem. Nie chcąc ryzykować – lokata okazać może się dla nas doskonałym rozwiązaniem. Znajdźmy niezależny ranking najlepszych lokat w polskich bankach (Banki-opinie.pl) i wybierzmy taką, która jest najbardziej atrakcyjna. Zysk rzędu kilku punktów procentowych w skali roku jest tutaj gwarantowany. Na początek naszej przygody z pomnażaniem naszej gotówki powinno wystarczyć.

Operując większymi kwotami pamiętać musimy jednak o tym, że czyhać będzie na nas podatek Belki. Wiele rzeczy można ominąć, tak będzie również i w tym przypadku. Wystarczy zapytać o to naszego doradcę finansowego w wybranym przez nas banku, a na pewno otrzymamy stosowną odpowiedź. Wszystko to odbędzie się oczywiście w zgodzie z obowiązującym prawem. Wydaje mi się, że nikt nie lubi za friko oddawać pieniędzy Skarbowi Państwa. W ten prosty sposób przychodzi nam tylko pomniejszać odnoszony przez nas zysk. Skoro odbywa się to legalnie – dlaczego nie mielibyśmy skorzystać z tego rozwiązania?

Leave a Reply