msgbartop
Twój własny biznes w internecie. Pomysł na biznes.
msgbarbottom

01 Nov 08 Zarabianie na konkursach sms

Znalazłem w końcu własny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie. Przyznam się, że tak jak większość zaczynałem od robienia stron www, na których umieszczałem reklamy.

Bywały miesiące, że można było z tego wyżyć, ale zdarzały się tez takie, gdy zarobki z reklam były wręcz tragiczne. Szukałem dość długo sposobu na zarabianie lepszych pieniędzy przez internet. Próbowałem różnych programów partnerskich, szukałem reklamodawców na własną rękę. Przynosiło to także zyski, ale one również nie były stabilne i nie zadowalały mnie do końca.

Mój najnowszy i mam nadzieję najbardziej skuteczny pomysł dotyczący zarabiania pieniędzy w sieci to konkursy internetowe z nagrodami do wygrania (Lagownia.pl) sms. Stworzyłem kilka portali z konkursami sms i aktualnie jestem na etapie załatwiania wszystkich formalności z operatorami komórkowymi. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to za dwa tygodnie rusza mój flagowy serwis superkonkursy.pl. Zapraszam wszystkich chętnych do brania udziału w konkursach. Planuję organizować konkursy sms cykliczne, czyli takie w których w każdej chwili można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Ilość nagród na stronie jest nieograniczona.

 • Pożyczki sms chwilówki
  O marzeniach słów kilka. Będąc dzieckiem wszystko wydawało się nam takie proste, będące niemalże na wyciągnięcie naszej ręki. Posiadane przez nas marzenia były łatwe do spełnienia i często ograniczały się do totalnych banałów. Wraz z wiekiem wszystko się jednak zmienia. Często również zmienia się poziom trudności w spełnianiu tychże marzeń właśnie. Marzymy o naprawdę różnych rzeczach.
 • Zarabianie na promocjach na portalu
  W moim ulubionym supermarkecie, w którym co tydzień robię większe zakupy, zawsze są jakieś super promocje. Dziś na przykład za zakupy powyżej dwustu złotych można było dostać bon towarowy o wartości dwudziestu złotych. To bardzo miłe dostać od kogoś coś zupełnie za darmo. Myślę, że takie supermarketowe nagrody przyzwyczajają klientów do kupowania właśnie w tym
 • Kto w Szczecinie porządnie pierze kanapy i tapicerki
  W zależności od tego jakie rośliny hodujemy w ogrodzie, musimy stworzyć im jak najbardziej optymalne warunki rozwoju. Ponieważ nasz kraj położony jest w strefie klimatu umiarkowanego, w przypadku niektórych gatunków konieczne jest stworzenie odpowiedniego mikroklimatu. Poza tym jeśli chcemy szybciej i częściej cieszyć się smakiem warzyw z własnego ogrodu należy zastosować pewne rozwiązania. Mowa tutaj m.
 • Zarabianie pieniędzy na grach w internecie
  Na zakończenie naszych pięknych wakacji zorganizowałam małe party u mnie w mieszkaniu. Koniec laby i znowu zacznie się zarabianie pieniędzy na grach w internecie. Przyszli standardowo ci sami ludzie, co zawsze plus kilka nowych osób. Wiadomo, że zawsze ktoś kogoś ze sobą przyprowadzi. Do tej pory nigdy nic szczególnego się nie działo. Ot takie zwykłe
 • Telefony
  Ale dzisiaj Sajgon mam w pracy dzisiaj od samego rana. Telefony urywają mi się jeden za drugim. Chciałbym chociaż trochę odetchnąć i zająć się na chwilę swoimi sprawami, ale nie ma na to szan póki co bo tylu mam interesantów. Właśnie wdrażamy w życie projekt związany z sprzedażą naszej firmy telekomunikacyjnej i jest urwanie głowy z
Zawarte tagi:
Opublikowane w kategorii Serwisy zarobkowe, Sposoby zarabianiaLeave a Comment

You must be logged in to post a comment.