Jak zarobić na gazecie fakt

Jak zarobić na gazecie fakt to najlepiej wiedzą o tym ci którzy są właścicielami tego brukowego szmatławca. Prawdziwi specjaliści od kłamstw oraz niestworzonych historii , całkowicie wyssanych z palca.

Dziwię się, że znani ludzi tacy jak na przykład nasz by były premier pozwalają żeby takie brukowce jak fakt właziły im z buciorami w ich prywatne życie. Chyba, że też ma jakiś plan i sam wie jak zarobić na gazecie fakt bo jest wręcz niemożliwością by tak inteligentna osoba kumplowała się z szmatławcami.

Przyznam szczerze, że ja nigdy w życiu nie kupiłem gazety fakt i możecie być pewni, że nigdy nie pójdę po nią do kiosku bo szkoda na to mojego bardzo cennego czasu. Ja wolę posłuchać wiadomości i czasem w internecie poczytać ciekawostki z wiarygodnych źródeł. Wiem, że nie tylko ja mam takie zdanie o tej gazecie fakt i wielu, naprawdę wielu nie tylko znanych ludzi miałoby ochotę żeby puścić ich z torbami raz na zawsze. Pamiętam jak kiedyś jakiś marny dziennikarzyna faktu usmarował sobie twarz keczupem i zamieścił z gazecie zdjęcie z dopiskiem , że tak go urządził były bramkarz pogoni Radosław Majdan,

Leave a Reply