Jak zarobić na konkursach

Interesuję się muzyką i często oglądam stację MusicTV. Oni chyba najlepiej wiedzą jak zarobić na konkursach. Zauważyłem jednak, że ostatnio bardzo popularne stały się konkursy sms bezustannie reklamowane przez prezenterów stacji i nadawane częściej niż muzyczne klipy.

Najczęściej dotyczą one tematyki miłosnej. Wysyłając smsa, można sprawdzić miłosny horoskop, swój i partnera, dowiedzieć się, czy naprawdę do siebie pasujecie oraz jak poderwać dziewczynę, do której wzdychasz od miesięcy. Jeden krótki sms i już wiesz, jaki tatuaż najlepiej wyraża twoją osobowość i co zrobić, żeby zdobyć popularność w szkole. Każdy taki sms za niecałe cztery złote bierze udział w losowaniu młodzieżowych nagród: biletów na koncerty, dizajnerskich gadżetów (Darmowekonkursy.pl), dzwonków do telefonu itp. Możliwość wygranej ma zachęcać telewidzów do wysyłania jak największej liczby wiadomości.

W losowaniu nagród biorą też udział smsy z ogłoszeniami towarzyskimi, prezentowane na pasku na dole ekranu. Ostatnio nawet wymyślono konkurs na najbardziej odjechane kartki noworoczne w formie mmsów. Jakoś nie mogę przekonać się do tego rodzaju zabawy i coraz rzadziej oglądam MusicTV.

Leave a Reply