Jak zarobić pieniądze na filmach erotycznych

Mam bardzo popularny i często odwiedzany portal erotyczny i jest z nim tylko jeden duży problem. Nie potrafię wyciągnąć z niego dobrych pieniędzy.

Cały czas zastanawiam się jak zarobić duże pieniądze na filmach erotycznych bo teraz to nie ma z tego za dużej kasy. Jest co prawda gotówka na drobne wydatki, ale ja potrzebuję z tego zarobić na życie. Pomyślałem, że zrobię tam płatną rejestrację. Po prostu każdy kto chce oglądać filmy erotyczne niech wyśle sms z opłatą i wtedy dostanie pełny dostęp do strony.

Nie wiem czy się to przyjmie i czy ludzie nie przestaną odwiedzać serwisu, ale przecież erotyka zawsze będzie kręcić i zawsze będą chcieli oglądać filmy erotyczne w internecie. W każdym razie nie przekonam się dopóki nie sprawdzę czy się to opłaca. Jeśli takie darmowe filmy erotyczne z polskimi aktorkami nago (Dziewczyny.org.pl) zarobią kilka stówek miesięcznie to będę już z tego zadowolony zwłaszcza, że teraz z programów partnerskich i reklam zarabiają kilkadziesiąt złotych polskich dziennie. Zaraz siadam i piszę mail do firmy, która zajmuje się płatnościami online i sms. Znam ich i wiem, że dostanę dobrą ofertę i współpraca będzie się układała pomyślnie.

Leave a Reply