Jak zarobić pieniądze na filmach w internecie

Dziewczyny to tylko zguba i kłopoty. Normalnie czasem zastanawiam się jak zarobić na filmach z dziewczynami w internecie. Stwierdzam to po ostatniej imprezie, przez którą wpadłem w tarapaty.

Człowiek cały tydzień haruje, byle do weekendu i nawet nie ma czasu na filmy. W poniedziałek myśli się tylko byle do soboty imprezy, muzyka trochę procentów, aż żyć się chce. No i nastał piątek, wraz z paczką kumpli postanowiliśmy ruszyć w miasto. Od stresować się, potańczyć, pośpiewać, o ile tak można nazwać nasze wygłupy na karaoke. W każdym razie miało być przyjemnie.

Wchodzimy do klubu i aż uwierzyć nie mogłem, że jest jeszcze wolny stolik, wszędzie mnóstwo osób i jeden wolny stolik, który bez zastanowienia zajmujemy. Wiadomo muzyka, tańce pić się chce, a że człowiek nie wielbłąd i napić się musi no to zaczynamy jedno piwko, drugie, trzecie, niby nic się nie dzieje, bo my ciągle na parkiecie. Nikt nie czuje nawet, ze pije coś procentowego. Poznajemy jakieś dziewczyny, nawet nie pamiętam jak miały na imię. Jedna z nich okazuje się, że ma aparat i wpadła na pomysł, aby porobić zdjęcia. No i zaczęła nie informując, ze ma je zamiar wrzucić do Internetu. Dowiedziałem się od szefa, który wezwał mnie na rozmowę, bo na jednym z nich siedzę z jego panną. A że szef młody to jego ukochana też. No i musiałem się tłumaczyć Bogu ducha winny. I jak tu je kochać?

One Reply to “Jak zarobić pieniądze na filmach w internecie”

  1. Pingback: Filmy | Zarabianie w internecie.

Leave a Reply