Jak zarobić pieniądze na lokatach bankowych

Lokaty bankowe i konta nigdy nie kojarzyły się z czymś na czym naprawdę można zarabiać pieniądze. Do tej pory banki serwowały nam zupełnie nie atrakcyjne oferty na lokaty terminowe, które tak naprawdę ledwo pokrywały dewaluację naszej waluty spowodowaną inflacją.

Sporo osób zastanawiało się czy i jak w ogóle można zarobić pieniądze na lokatach bankowych. Tak naprawdę do tej pory nie było takiej możliwości nawet chociażby przez to, że były one obłożone podatkiem dla państwa i coś co wydawało się na pierwszy rzut oka atrakcyjne to po zapłaceniu podatku okazywało się marnym zarobkiem. Teraz na szczęście mamy zupełnie inne lokaty bankowe z realnym zyskiem (Lokatka.pl), które potrafią już rzeczywiście zarabiać i generować faktyczny dochód. Po pierwsze można się już cieszyć z tego, że nie trzeba płacić podatku od zysku na takich lokatach jednodniowych.

Są też konta oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek i może ich oprocentowanie nie wygląda imponująco to generują lepszy zysk niż lokaty bo każdego dnia dopisują się do naszego konta zarobione odsetki. Następnego dnia odsetki naliczane są już od tej powiększonej kwoty i tak przez cały okres czyli do momentu aż wypłacimy gotówkę lub zamkniemy konto oszczędnościowe. Nie ma co płakać dlatego , że umierają śmiercią naturalną lokaty bankowe skoro sa lepsze i ciekawsze rozwiązania serwowane przez banki.

Leave a Reply