Jak zarobić pieniądze na sport w internecie

Okrutnie mam ochotę trenować sport. Jednak problem w tym , że na wszystko potrzebne są pieniądze, a rodzice nie należą do zamożnych i nie za bardzo chcą mi dawać. Znalazłem sobie już sport jaki chcę trenować i zamierzam sam zarobić pieniądze na treningi. Otóż chcę chodzić na boks i być w nim naprawdę dobry.

Dlatego usilnie szukam sposobu na to jak zarobić pieniądze na sport w internecie. Ja nie potrzebuję nie wiadomo jakiego majątku. Wystarczą mi w zupełności dwie może trzy stówki miesięcznie żebym miał na trenera, dojazd na treningi oraz na sprzęt i odżywki. Nie chcę brać pieniędzy od mamy i sam chcę na to zarabiać żeby sport jeszcze bardziej mnie kręcił. Ja już trenowałem różne sporty i zawsze szło mi całkiem nieźle więc myślę, że i boks może być tym w czym będę miał jakieś wyniki.

Można powiedzieć, że mam smykałkę do treningów i sport może być tym co kiedyś przyniesie mi sławę i pieniądze. Patrzę na takich zawodników jak Andrzej Gołota lub Władimir Kliczko i sądzę, że jak znajdę dobrego trenera to mogę zajść tak daleko jak oni. Mam czternaście lat i już ważę osiemdziesiąt kilogramów przy wzroście sto osiemdziesiąt centymetrów. Jeszcze sporo zamierzam podrosnąć i przybrać masy mięśniowej.

Leave a Reply