Jak zarobić w internecie na poker strategy

Od zawsze się cieszyłem, że mam wnuki. Oni są nie do pobicia mają coraz to nowsze pomysły, a niektórymi potrafią bardzo mnie zaskoczyć.

Tak też stało się dzisiaj, chociaż już kiedyś byłam w szoku jak takie maluchy kombinowały jak zarobić w internecie na poker strategy (Supergame.pl). Córka musiała pojechać po zakupy, a wiadomo jak dzieci zachowują się w hipermarketach, dlatego zaproponowałem, że posiedzę z nimi w domu. Najpierw poszliśmy pograć w nogę i w kosza, w końcu sport jest bardzo ważny. Wróciliśmy do domu grzecznie zjedli kolację i postanowili zaciągnąć mnie przed komputer. Jako osoba starsza nie znam się za bardzo na tym sprzęcie, słowo komputer, internet są dla mnie bardzo tajemnicze, a w ręcz przerażające. Jak wszystkie ulepszenia mają swoje plusy i minusy, dlatego nie bardzo chciałem towarzyszyć im przy komputerze.

Jednak w końcu się zgodziłem i zadziwiło mnie jak moje wnuki szybko się nim poruszają i znają nawet poker strategy. W pewnym momencie młodszy wymyślił, żebyśmy pograli w gry. Nie byłem, za, ale chłopcy przekonali mnie, przeszkolili, tzn. wytłumaczyli, co mam robić i zaczęliśmy. Ku mojemu zaskoczeniu przyznaję im rację, że nawet można się w to wkręcić. Gdy nadeszła godzina snu wyłączyliśmy wszyscy, a chłopcy stwierdzili, że mają super dziadka i, że świetnie sobie radziłem, i te słowa bardzo mnie podbudowały. Kochane chłopaki.

Leave a Reply