Kiedy kupujemy nowe auto nie zapomnijmy o możliwości negocjacji ceny

Części osób najzwyczajniej w świecie nie da się wytłumaczyć, że inwestowanie w samochody nowe jest po prostu nieopłacalne. Osoby bardziej świadome będą jednak zdawały sobie sprawę z tego, że wyjeżdżając z salonu przychodzi nam tracić kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt, procent sumy, którą to niedawno przyszło nam wpłacić.

Zaciągane kredyty samochodowe na zakup aut nowych to w moim mniemaniu najzwyczajniejsze nieporozumienie. Pamiętajmy, że dobry kredyt na samochód  to zobowiązanie na długie lata. Skoro jednak po takiej ilości negatywnie nacechowanych słów nie przyszło nam zmienić zdania, to postaram się przybliżyć możliwości związane z zakupem samochodu wprost z salonu. Przede wszystkim nie powinniśmy decydować się na pierwszą ofertę prezentowaną nam przez dealera. Nie kupujemy przecież bułek w markecie, a samochód o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Dzisiaj bardzo szybko i łatwo można kupić sobie fajny i nawet drogi samochód na kredyt pod zastaw refinansowy

Czy można negocjować cenę samochodu na kredyt?

Kiedy to już przyjdzie nam otrzymać jedną ofertę, warto jest wybrać się z nią do dilera tej samej marki w innym mieście. Warto jest mieć na uwadze, że w różnych regionach naszego kraju mamy do czynienia z różnymi cenami. Zaoszczędzić w ten sposób będziemy mogli nawet kilka tysięcy złotych, ewentualnie uda nam się wynegocjować zdecydowanie lepsze wyposażenie zamawianego auta.

Reklamowanie małych firm. Reklama dźwignią handlu – to prawda stara jak świat i znana doskonale wszystkim przedsiębiorcom. Sposobów na promowanie działalności jest obecnie mnóstwo. Wiele w tym momencie zależy od tego, jak szeroki zakres usług świadczy dana firma – w przypadku tych małych najlepiej sprawdzają się najprostsze metody. Tych zaś wymienić tutaj można kilka. Przykładowo są to ulotki. Aby jednak okazały się skuteczne, muszą być dobrze zaprojektowane (czytelne i przykuwające wzrok) i rozprowadzane w dużych ilościach.

Zakup samochodu w dzisiejszych czasach to dosłownie kilka formalności i oświadczeń żeby dostać kredyt na zakup każdego auta

Samochód do reklamowania na kredyt

Często przedsiębiorcy korzystają z możliwości reklamowania się w lokalnej prasie, jednakże to wymaga już posiadania pewnych nakładów finansowych. Bardzo skutecznym i chętnie wykorzystywanym sposobem są samochody oblepione firmowymi reklamówkami – nie ma opcji, aby nie zwrócić na nie uwagi. Niektórzy właściciele firm biorą nawet kredyt na BMW jakieś drogie i duże tylko po to żeby ich reklama bardziej rzucała się w oczy na mieście.

Nieco majętniejsi przedsiębiorcy wykupują powierzchnię reklamową w widocznych punktach miast. Trzeba przy okazji wspomnieć też i potędze reklamy internetowej, gdyż można dzięki niej naprawdę sporo osiągnąć.

Poniżej znajdziesz firmę, która oferuje kredyty na zakup samochodu na zasadzie przewłaszczenia. Są to tak zwane kredyty pod zastaw zakupionego samochodu:

Banknet.pl

Leave a Reply