Nowy produkt w naszym sklepie: Papilotki

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić wam nasz nowy produkt, który niedawno wprowadziliśmy do sprzedaży internetowej – mianowicie papilotki. Oferowane przez nasz sklep papilotki wyróżnia najwyższa jakość wykonania i materiałów zarówno pod względem estetycznym jak i wytrzymałościowym.

Nasze kolorowe papilotki – Zobacz przykładowe (KLIK) są dostępne w różnych  wzorach i kształtach – wśród kształtów oferujemy głównie  papilotki okrągłe i prostokątne, dostępne są one również w różnych wielkościach zw. na różne ich zastosowania. Dla czytelników, którzy nie za bardzo znają omawiany produkt dodamy, że  papilotki to takie pewnego rodzaju foremki wykonane ze specjalistycznego materiału papieropochodnego, które stosuje się w dwóch celach : po pierwsze podczas pieczenia babeczek – piekąc je włada się papilotki do specjalnych wgłębień w specjalnej blasze do pieczenia, co powoduje, że przy wyjmowaniu z piekarnika nie przyklejają się.

Po drugie są stosowane jako element ozdobniczy przy podawaniu babeczek. Poza tym podane w taki sposób babeczki wygodnie się zjada,  a papilotka chroni przed kruszeniem się i opadaniem okruchów na podłogę. Na pewno znacie je Państwo z ciast podawanych w cukierniach. Przygotowaliśmy ową ofertę specjalnie dla Państwa w odpowiedzi na zainteresowanie naszych klientów tym produktem.

kolorowe papilotki w różnych kolorach

Jeśli ktoś jeszcze nie piekł takich babeczek to polecamy przepisy na babeczki w papilotkach – można je  na przykład znaleźć w Kobiecym portalu internetowym oraz innych serwisach publikujących porady dla kobiet. W tego typu portalach dla kobiet zawierających porady dla kobiet można dość często spotkać tego typu przepisy, a nieraz nawet opisy właśnie takich produktów jak papilotki, czy inne produkty z naszej oferty opisywane przez nasze zadowolone klientki.