Realne oprocentowanie kredytu na auto z nowymi klockami hamulcowymi

Oprocentowanie kredytu samochodowego jest dla nas najważniejszym parametrem tego zobowiązania, ponieważ odgrywa decydującą rolę, jeśli chodzi o jego całkowity koszt (oczywiście powinniśmy pamiętać o tym, że na koszt składa się też wiele innych elementów jak prowizja, ubezpieczenia etc.). W reklamach kredytów samochodowych bardzo często podawana jest niezwykle atrakcyjna, jednocyfrowa wartość oprocentowania.

Jak sprawdzić prawdziwe oprocentowanie kredytu samochodowego?

Samochody się psują jednak jeśli je regularnie serwisujemy to ich naprawa często jest dużo tańsza lub nawet nie potrzebna

Przyznać trzeba, że to przykuwa uwagę – i wiele osób daje się rzeczywiście na to nabrać. Tyczem najczęściej jest to oprocentowanie nominalne mówiące jedynie o odsetkowych kosztach kredytu samochodowego. Poza tym odnosi się przeważnie do kredytów zaciąganych na krótki czas i przeznaczonych na sfinansowanie nowego samochodu – dodatkowo przy założeniu, że klient posiada bardzo wysoki wkład własny na poziomie nawet i 50 procent wartości pojazdu. Powinniśmy zawsze z dystansem podchodzić do reklam i pamiętać, że podawane są w nich bardzo wybiórcze informacje. Oprocentowanie kredytu samochodowego jest znacznie bardziej skomplikowaną sprawą.

Realne oprocentowanie na atrakcyjny kredyt na używane auto zależy od szeregu rozmaitych czynników. Nie bez znaczenia jest wiek pojazdu (a czasem i jego marka), wysokość zobowiązania, ilość rat i tym podobne. Ponadto jeśli chcemy mieć rozeznawanie w realnych kosztach kredytu samochodowego, musimy brać pod uwagę RRSO – roczną rzeczywistą stopę oprocentowania. Samo oprocentowanie nominalne na niewiele się nam w tym momencie zda. Na pewno z pomocą przyjdą nam również porównywarki i kalkulatory kredytowe dostępne w Internecie.

W Szczecinie jest sporo dobrych warsztatów które mają najniższe ceny na wymianę klocków hamulcowych.

Jak często zmieniać klocki hamulcowe na nowe?

O każde auto trzeba należycie dbać i je odpowiednio serwisować. Tym bardziej trzeba to mieć na uwadze, gdy kupimy samochód na kredyt. Powinniśmy znaleźć zaufany i polecany warsztat samochodowy, który między innym sprawdzi nasze klocki hamulcowe i wymieni je nam na nowe. Klocki hamulcowe trzeba wymieniać na nowe, gdy dobry mechanik stwierdzi, że są już zużyte. Poniżej polecamy świetny warsztat samochodowy, który oferuje wymianę klocków hamulcowych w Szczecinie w najniższej cenie.

Sprawdź jaka jest – Jazz.szczecin.pl

Leave a Reply