Zarabianie na konkursach sms

Znalazłem w końcu własny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie. Przyznam się, że tak jak większość zaczynałem od robienia stron www, na których umieszczałem reklamy.

Bywały miesiące, że można było z tego wyżyć, ale zdarzały się tez takie, gdy zarobki z reklam były wręcz tragiczne. Szukałem dość długo sposobu na zarabianie lepszych pieniędzy przez internet. Próbowałem różnych programów partnerskich, szukałem reklamodawców na własną rękę. Przynosiło to także zyski, ale one również nie były stabilne i nie zadowalały mnie do końca.

Mój najnowszy i mam nadzieję najbardziej skuteczny pomysł dotyczący zarabiania pieniędzy w sieci to konkursy internetowe z nagrodami do wygrania sms. Stworzyłem kilka portali z konkursami sms i aktualnie jestem na etapie załatwiania wszystkich formalności z operatorami komórkowymi. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to za dwa tygodnie rusza mój flagowy serwis superkonkursy.pl. Zapraszam wszystkich chętnych do brania udziału w konkursach. Planuję organizować konkursy sms cykliczne, czyli takie w których w każdej chwili można wygrać bardzo atrakcyjne nagrody. Ilość nagród na stronie jest nieograniczona.

Leave a Reply