Zarabianie na promocjach na portalu

W moim ulubionym supermarkecie, w którym co tydzień robię większe zakupy, zawsze są jakieś super promocje. Dziś na przykład za zakupy powyżej dwustu złotych można było dostać bon towarowy o wartości dwudziestu złotych. To bardzo miłe dostać od kogoś coś zupełnie za darmo.

Myślę, że takie supermarketowe nagrody przyzwyczajają klientów do kupowania właśnie w tym sklepie, a nie u konkurencji. Na mnie przynajmniej tak to działa, bo po co mam iść do innego sklepu, kiedy mój bon mogę zrealizować jedynie w tym, w którym go dostałam. Innym razem przez głośniki ogłoszono nową promocję –  każdy, kto wydał powyżej pięćdziesięciu złotych, dostawał wraz z paragonem unikalny kod, który brał udział w losowaniu przeróżnych cennych nagród.

Wystarczyło przesłać ten kod smsem na podany numer, co też uczyniłam i udało mi się wygrać żelazko! Można także odwiedzić ich portal. Bardzo lubię konkursy sms, nie trzeba nawet ruszać się z domu, a można coś wygrać. Wygrałam już wiele rzeczy, dlatego gram w każdym konkursie i będę grac dalej. Uważam także , że ciekawą sprawą może być zarabianie na promocjach na portalach. Nie wiem, dlaczego ludzie tak krytykują wszystkie promocje i konkursy sms. Przecież chyba każdy człowiek lubi wygrywać fajne nagrody.

Leave a Reply