Zarabianie na World of Warcraft

World of Warcraft jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Codziennie tysiące fanów zasiada przy komputerach podpiętych do internetu, aby wspólnie znaleźć się w wirtualnym świecie , w którym można oderwać się od szarej rzeczywistości.

WoW nie jest grą należącą do tanich. Aby bawić się w nią oprócz komputera i dostępu do internetu potrzeba opłacać abonament. Wielu młodych ludzi nie stać na to, dlatego wymyślili sposób na to jak zarobić na tej grze. Podczas zabawy można gromadzić w niej różne dobra materialne. Ktoś kto poświęca grze dużo czasu może zdobyć w niej majątek. Okazuje się , jednak, że nie jet to tylko taki pusty majątek wirtualny.

Próba wystawienia na aukcji takich wirtualnych przedmiotów przyniosła powstanie popytu opłacanego prawdziwymi pieniędzmi ! Zebrane w World of Warcraft złoto ma swoją realną wartość przeliczoną na dolary. Codziennie na świecie dokonuje się transakcji idących w tysiące dolarów a których sprzedawana są najróżniejsze rzeczy z gry. Tę możliwość zarabiania wykorzystują nie tylko drobni gracze zbierający na przedłużenie abonamentu, ale powstały prawdziwe duże firmy zajmujące się takim handlem. W ten sposób coś co na pozór nie jest nic warte zaczyna przynosić duże dochody.

Leave a Reply