Zarabianie pieniędzy na darmowej muzyce mp3

Idealny sposób na spędzenie majówki? Wyjechać z przyjaciółmi. Jak są dobrzy przyjaciele to i pobyt u babci  w ogródku może być przyjemny. Wiadomo jednak, że im ciekawsze miejsce tym lepsza zabawa.

Z tego właśnie powodu postanowiłem zorganizować coś niezapomnianego. Pomysł na zarabianie pieniędzy na darmowej muzyce mp3 sam wpadł mi w ręce. Otóż całkiem niedaleko nas, nad jeziorem, odbywały się majowe koncerty. Czterodniowy pobyt, który obejmował noclegi i wejście na każdą imprezę, wynosił tylko 300zł. Cała reszta we własnym zakresie. A imprezy były naprawdę atrakcyjne. W ciągu tych czterech dni miało zagrać aż 15 zespołów. Były to głównie zespoły mało znane, które jednak duże występy mają już za sobą, bo grają suporty przed dużymi koncertami. Wiele z nich z nazwy były nam zupełnie obce.

Wcale się tym nie przejęliśmy, bo muzyka, która miała być grana to nasze klimaty. I tak, jak myślałem, nasze oczekiwania nie zostały zawiedzione. Zabawa była świetna i nawet lepsza niż darmowe mp3. A jedzenie, które serwowała tamtejsza jadłodajnia było niedrogie i rewelacyjne. Na zakończenie, występ niespodzianka, dopełnił nasz zachwyt. Gwiazdą ostatniego koncertu był Kazik. Wracaliśmy do domu zadowoleni. Co prawda byliśmy wykończeni fizycznie to jednak naładowani pozytywną energią. Za rok koniecznie trzeba znaleźć coś podobnego.

Leave a Reply