Zarabianie pieniędzy na grach w internecie

Na zakończenie naszych pięknych wakacji zorganizowałam małe party u mnie w mieszkaniu. Koniec laby i znowu zacznie się zarabianie pieniędzy na grach w internecie. Przyszli standardowo ci sami ludzie, co zawsze plus kilka nowych osób. Wiadomo, że zawsze ktoś kogoś ze sobą przyprowadzi. Do tej pory nigdy nic szczególnego się nie działo.

Ot takie zwykłe domowe party i może jakieś fajne gry (Top-gry.com) komputerowe. Tym razem od początku atmosfera była dziwna, bowiem już przy kolacji dwoje moich znajomych zaczęło się sprzeczać. Anka zarzucała facetom, że w głowie mają tylko sex i nie są w stanie myśleć o czymś innym. Mariusz w odpowiedzi powiedział, że my kobiety to tylko ciuchy, zakupy, kosmetyki i plotki, a cała reszta leży poza naszymi obszarami zainteresowań.

Anka nie pozostawała dłużna i powiedziała, że mężczyźni przebywając w domu to albo siedzą przed komputerem i poświęcają swój czas na gry, albo przed telewizorem oglądając sport i taki z nich właśnie pożytek. I tak było przez całą imprezę ilekroć cichła muzyka i zaczynały się rozmowy. Doszło do tego, że zaczęliśmy toczyć ze sobą męsko-damską wojnę. I kto wie, jakby to się zakończyło, gdyby Mariusz nie wypił większej ilości wina. Wyznał przy wszystkich, że on i tak Anie kocha i wcale nie chce się z nią rozstawać. Dopiero wtedy dowiedzieliśmy się wszyscy, że oni spotykają się ze sobą od pół roku, ale jakoś się nie złożyło, żeby nas o tym poinformować.

Leave a Reply