Zarabianie w internecie na kredytach

Nikt chyba na świecie nie wie lepiej od banków na czym polega zarabianie w internecie na kredytach. Banki, które są w Polsce po prostu doszły do perfekcji w mamieniu ludzi i oszukiwaniu swoich klientów. Udzielają kredyty na super warunkach jednak te super promocje są atrakcyjne tylko w momencie brania kredytu. Po kilku latach zaczynają się schody.

Wiem co mówię bo kilka lat temu dałem się nabrac na ofertę kredytową, którą znalazłem w internecie. Wszystko wyglądało pięknie i naprawdę obiecująco do momentu aż zaczęły się zmiany oprocentowania oraz co rusz podnoszenie raty kredytu na coraz wyższą. Kredyty w bankach lub instytucjach pozabankowych (Pozyczki-bez-bik.biz) w Polsce to jeszcze totalna wolna amerykanka i każdy bank robi co chce, a najczęściej sprowadza się to do tego, że okrada swoich klientów na każdym kroku.

Jeśli chodzi o kredyty w bankach na polskim rynku to naprawdę trzeba uważać i miec oczy i uszy szeroko otwarte. Chciałbym powiedzieć, że sam wpadłem w sidła zastawione przez wielki bank i nie wiem jak się teraz z tego wyplątać. Raty tylko rosną i ani razu nie spadły pomimo tego, że rada polityki pieniężnej już cztery razy obniżała stopy procentowe dla banku centralnego.

Leave a Reply