Zarabianie w internecie na stronie oferującej opisy gg

Postanowiłem dołączyć do moich zbiorów stron zarabiających w internecie taki portal z darmowymi opisami na gg. Jako, że moja praca to właśnie zastanawianie się nad tym jak zarabiać w internecie to nie mogłem nie sprawdzić jak to ma się na tego typu serwisie.

Otóż mogę z całą stanowczością stwierdzić, że zarabianie w internecie na stronie oferującej opisy gg to po prostu mrzonka i żeby tam coś zarobić to trzeba być chyba tylko jako numer jeden w wyszukiwarkach na najważniejsze słowa związane z tematem. Przyznam, że udało mi się podnieść dość mocno wejścia na stronie i momentami dochodziły nawet do tysiąca pięćset unikalnych użytkowników dziennie jednak kompletnie nie przekładało się to na ilość zarabianych tam pieniędzy.

Były to dosłownie grosze i nie dość że wyświetlały się tam reklamy z najniższymi stawkami to jeszcze nikt w nie prawie nie klikał. Tak więc dałem sobie spokój z tym portalem i na innych zastanawiam się jak zarobić w internecie. Nie jest to łatwy temat i jeśli chcecie posłuchać mojej rady to nawet nie zakładajcie strony gdzie są opisy gg (Gadu-opisy.pl) bo to szkoda czasu spędzonego na promowanie takiego portalu w sieci.

Leave a Reply