Zarabianie w internecie na stronie z radiem internetowym

Mam ochotę otworzyć swoje prywatne radio internetowe, zupełnie darmowe dla tych co kochają muzykę bez wiecznych reklam. Tylko oczywiście muszę jakoś zarobić na to żeby utrzymać cały system i to tak żeby nie dokładać do interesu.

Dlatego właśnie tak mnie interesuje temat zarabianie w internecie na stronie z radiem internetowym. Porządne radio internetowe to nie jest taka prosta jak się wydaje sprawa. Trzeba wszystko dokładnie zorganizować od samego początku i nie przeoczyć żadnego elementu bo można tylko narobić sobie problemów. Na pewno najważniejszy jest ZAIKS i trzeba z nimi podpisać umowę i regularnie płacić żeby nie naliczyli kary, która wiem, że nie jest niska.

Chcę bardzo zrobić to radio bo to fajny temat i można naprawdę mocno zaistnieć nie tylko w internecie, ale ogólnie być znaną i lubianą postacią. Nawet może czasem napisze ktoś o człowieku coś ciekawego w jakiejś mądrej gazecie albo i w telewizji pokażą jako popularne zjawisko internetowe. Tylko czekać, aby było coraz lepiej i żeby rozwijało się takie radio w pozytywny sposób i żeby słuchało go jak najwięcej miłośników muzyki (Radioklub.pl). To ma być radio w internecie bez żadnego ściemniania i dostępne dla każdego kto chce tylko słuchać.

Leave a Reply