Zespół weselny z karaoke ze Szczecina

Zepsuło mi się żelazko, gdy akurat śpiewałam sobie karaoke, a z mojego komputera leciała muzyka klubowa. Nie byłby to problem, gdyby nie to, że w zeszłym miesiącu popsuł mi się odkurzacz. Mam nadzieję, że nie będę miała pecha i mój stary telefon się nie popsuje. Szkoda by było bo mam fajne dzwonki na telefon. Kupno nowego pochłonęło pieniądze z puli wakacyjnej. A teraz to żelazko. Humoru nie miałam w ogóle, ale cóż się dziwić. Nie poprawiła mi go nawet moje muzyka i karaoke.  Sądzę, że wygrana w keno lub jakiejś innej grze mogłaby mi go tylko poprawić. Musiałam kupić nowe. Myślę, że przyda mi się też nowy telefon komórkowy i nowe fajne dzwonki. Skoro zakup był już konieczny to chciałam kupić sobie jakiś lepszy sprzęt z górnej półki. Po głowie chodziła mi muzyka z jednej reklamy, w której właśnie takie żelazka pokazywali. Układałam już do niej karaoke. Nie mogłam sobie przypomnieć firmy.

Mimo to poszłam do sklepu. Miałam nadzieję, że ktoś z obsługi po zanuconej melodii, będzie wiedział o co mi chodzi. W rezultacie najadłam się tylko wstydu. Trzy osoby, które przyszły mi z pomocą, za nic w świecie nie wiedziały, które to żelazko. Wróciłam do domu i zasiadłam przed telewizorem. Przeglądałam też moje dzwonki na telefon komórkowy. Oglądałam przez cały wieczór filmy, czekając na to, że w przerwie ujrzę reklamę mojego przyszłego żelazka. Nic takiego jednak nie nastąpiło. Byłam jeszcze bardziej zła. Nie chce innego żelazka. Nie podam się i będę śledzić reklamy na wszystkich kanałach. W końcu muszę trafić na właściwą reklamę.

Dobre karaoke nie jest złe i jak się ma fajny zespół muzyczny to można takie konkursy organizować nawet na weselach nie tylko w Szczecinie. Każdy szanujący się zespół weselny zna największe szlagiery i potrafi zagrac nie tylko disco polo na imprezach. Zobacz co ciekawego oferuje np. ten zespół ze Szczecina –  Zespół ślubny Szczecin – Weselko.pl

Leave a Reply